gymnaziainteraktivne.cz

svátek má Libor, 23.7. 2018

Gymnázium Chotěboř

Studentské referáty jsou převážně ve formátu ppt a pptx.

Jméno žákaTéma referátuPoužitý softwareEnvironment. téma (0/1)
Ligmajerová BarboraPrenatální vývoj dítětePowerPoint0
Hubička VítŽluté květyPowerPoint0
Jirková VeronikaNeplodnostPowerPoint0
Novotná Dagmar (4.A - M)BudhizmusPowerPoint0
Vágnerová Monika (4.A - M)CHKOPowerPoint0
Melechovský Marti (4.A - M) HerbářPowerPoint0
Halama Tadeáš (3A)KytovciPowerPoint0
Miksová Šárka (4.A - M)Památky UNESCOPowerPoint0
Vydláková AlenaZlínPowerPoint0
Blažek JaroslavHerbářPowerPoint0
Novotná Dagmar (4.A)Ústava ČRPowerPoint0
Doležalová Veronika (4V)ČernobylPowerPoint0
Janda František (4V)Jaderný reaktorPowerPoint0
Jirsa Ondřej (4V)NagasakiPowerPoint0
Kamarádová Veronika (3A)SchweizPowerPoint0
Vaňková MarkétaOsterraichPowerPoint0
Pešková Lenka (4A)Tsechische GeschichtePowerPoint0
Zelená Monika (4A)Tsechische RepublicPowerPoint0
Nováková Alžběta (6V)PolitikPowerPoint0
Štěrbová IvetaPersonlichkeitenPowerPoint0
Černovská Jana (3A)Personlichkeit schweitzPowerPoint0
Halama Tadeáš (3A)BernPowerPoint0
Janáčková Lucie (4A)Region KarlsbadPowerPoint0
Urbanová Aneta TirolPowerPoint0
Voborníková Alena (6V)VorarlbergPowerPoint0
Mrázková Lucie (4A)Region PardubitzPowerPoint0
Kocourková Lucie (3A)Bern und Welissen AlpenPowerPoint1
Neuwirthová Ludmila (3A)LuzernPowerPoint0
Jirková Veronika (4A)KomiksyPowerPoint0
Pham vu viet Think AlžbětaBekhante PersonlichkeitenPowerPoint0
Kamarádová Lucie (4A)Hradecký regionPowerPoint0
Krupičková Karolína (4A)Region Ústí nad LabemPowerPoint0
Polívková Eva KartenPowerPoint0
Beran Vojtěch (3.A)LuxemburkPowerPoint0
Jágr David (3A)ZurichPowerPoint0
Jureček Ondřej (4A)Moravskoslezský krajPowerPoint0
Křivská Denisa (4.A)Plzeňský krajPowerPoint1
Šumpich Martin (4.A)Region LiberecPowerPoint0
Fuxa Luboš (3.A)LichtensteinPowerPoint0
Pátková Markéta (4.A)Sudbohmiscge regionPowerPoint0
Caklová Karolína (4.A)Region ZlínPowerPoint1
Hamerníková Daniela (4.A)Region OlomoucPowerPoint0
Metějková Kristýna (3.V)Sběr starých mobilních telefonůPowerPoint1
Rasocha Vlastimil (3.V)RacyklohraníPowerPoint1
Bělovský Ondřej (2.V)Památné stroma na VysočiněPowerPoint1
Musílek Miloš (2V)Železné horyPowerPoint1
Niklová Aneta (8V)ChřipkaPowerPoint1
Dobrá Nicol (6V)Kamenný potokPowerPoint1
Guhlová Tereza (2V)PesPowerPoint0
Fikar Ondřej (5V)DamaniPowerPoint1
Vytlačilová Veronika (4A)PraguePowerPoint0
Hamerníková Daniela (4A)SkoliózaPowerPoint0
Vytlačilová Veronika (4A)PrionyPowerPoint1
Plhalová Dorota (2V)Moji tři králíčciPowerPoint0
Horák Luděk (2A)Tepelné motoryPowerPoint0
Stehno Jaroslav (2A)Parní stroj a parní turbínaPowerPoint0
Jobová Erika (4.A)Porucha chování u dětíPowerPoint0
Ligmajerová Barbora (8.V)Inteligence zvířatPowerPoint1
Baladová Markéta (4.A)Vývojová psychologiePowerPoint0
Brožková Klára (7.V)Obezita a nadváhaPowerPoint0
Holubová Karolína (7.V)Porucha příjmu potravyPowerPoint0
Každan Michal (7.V)MononukleozaPowerPoint0
Marková Gabriela (7.V)Zubní chorobyPowerPoint0
Nováková Alžběta (5.V)Politik und DeschichtePowerPoint0
Kubátová Anna (5.V)SchweizPowerPoint0
Polívková Eva (6.V)Franz. SchweizPowerPoint0
Černovská Jana (3.A)Mittelbohmische regionPowerPoint0
Kocourková Lucie (3.A)Tschechische RepublikPowerPoint0
Urbanová Aneta (6.V)Deutsche SchweizPowerPoint0
Klepetko Vojtěch (7.V)PopáleninyPowerPoint0
Juránková Martina (7.V)EkzémPowerPoint0
Vencová Kateřina (6.V)Bekannte Persoenlichkeiten der SchweizPowerPoint0
Štěrbová Iveta (6.V)Italienische SchweizPowerPoint0
Sližová Denisa (4.A)ChudobaPowerPoint0
Blažek Jaroslav (3.A)Region KoniggratzPowerPoint1
Pavlas Jan (3.A)Region Ústí nad LabemPowerPoint0
Neuwirthová Ludmila (3.A)Region Moravsko-SlezskýPowerPoint0
Pham Andrea (6.V)Kanton GenfPowerPoint0
Dušková Petra (3.A)Region Jihomoravský PowerPoint0
Miroslava Horáková (3.A)Region LibereckýPowerPoint0
Tůma František (6.V)LucemburskoPowerPoint0
Kučera Vít (3.A)Region ZlínPowerPoint0
Rybáček Roman (6.V)LiechtensteinPowerPoint0
Zubalová Monika (6.V)Walliser und Berner AlpenPowerPoint0
Černovská Jana (3.A)Region JihočeskýPowerPoint0
Fuxa Luboš (3.A)Region PlzeňPowerPoint0
Klementová Michaela (8.V)Ekologické katastrofyPowerPoint1
Dundáčková Nikol (7.V)Vícečetná těhotenstvíPowerPoint0
Polívková Eva (6.V)Cibetkovité šelmy a hyenyPowerPoint1
Julišová Adéla (4.V)Chráněná území ČRPowerPoint1
Novotná Hana (7.V)Pohlavní chorobyPowerPoint0
Urbanová Aneta (6.V)Nosorožci a tapířiPowerPoint1
Tůma František (6.V)Psovité šelmyPowerPoint1
Jirsa Ondřej (4.V)Vodní enetrgiPowerPoint1
Vomela Michal (3V)Ohrožení a ochrana savcůPowerPoint1
Nováková Alžběta (5.V)Kočkovité šelmyPowerPoint1
Ondráčková Anna (6.V)Hrochovití a prasatovitíPowerPoint1
Vencová Kateřina (6.V)ChobotnatciPowerPoint0
Jakešová Sylva (6.V)LidoopiPowerPoint1
Rasochová Tereza (6.V)PloutvonožciPowerPoint1
Boháč Kryštof (7.V)Alzheimerova chorobaPowerPoint0
Pleskačová Lubica (7.V)Pohlavní chorobyActiveInspire0
Zadina Lukáš (4.V)Alternativní zdroje energiePowerPoint1
Havlíček Jaroslav (3.V)Ochrana savcůPowerPoint1
Paulová Andrea (7.V)HapertrichózaPowerPoint0
Pátková Lucie (7.V)EpilepsiePowerPoint0
Tůmová Eva (6.V)KytovciPowerPoint1
Málek Jakub (6.V)ChudozubíPowerPoint1
Pham Vu Viet Trinh (7.V)Tschechische republikPowerPoint0
Rybáček Roman (7.V)PragPowerPoint0
Kubátová Anna (7.V)Mittelbohmische RegionPowerPoint0
Vaňková Markéta (7.V)Region VysočinaPowerPoint0
Tůma František (7.V)Region Ústí nad LabemPowerPoint0
Vencová Kateřina (7.V)Karssbad RegionPowerPoint0
PHAM MINH TRA Anežka (7.V)Die Region PilsenPowerPoint0
Plívková Eva (7.V)Region Mahler -SchlesienPowerPoint0
Tůmová Eva (7.V)Südmährische RegionPowerPoint0
Štěrbová Iveta (7.V)Die Region LiberecPowerPoint0
Urbanová Aneta (7.V)Sudbohmische RegionPowerPoint0
PHAM MINH TRA ANEŽKA (7.V)AlergiePowerPoint0
Čejková Aneta (7.V)ImunitaPowerPoint0
Albrechtová Věra (7.V)Krevní skupiny a transfůze krvePowerPoint0
Holubová Karolína (8V)Patologie - pitvaPowerPoint0
Perková Ilona (8.V)Plastické operacePowerPoint0
Tůma František (7.V)Poruchy srdce a sportPowerPoint0
Štěrbová Iveta (7.V)Průduškové astmaPowerPoint0
Vaňková Markéta (7.V)SkoliózaPowerPoint0
Marková Gabriela (8.V)SpánekPowerPoint0
Zubálová Monika (7V)Syntetické drogyPowerPoint0
Pešková Hana (4A)Totální náhrada kolenního kloubuPowerPoint0
Zemanová Kristýna (2.A)BRD - Industrie, WirtschaftPowerPoint0
Musilová Doubravka (2.A)BRD - LandschaftPowerPoint0
Pelikánová Veronika (3.A)Franz KafkaPowerPoint0
Pospíšilová Iveta (2.A)BremenPowerPoint0
Vencová Kristýna (2.A)BayernPowerPoint0
Lacinová Denisa (2.A)HamburkPowerPoint0
Siebenburgerová Petra (3.A)Karel ČapekPowerPoint0
Pospíšilová Iveta (2.A)BRD-Geschichte und PolitikPowerPoint0
Janáčková Renata (2.A)BerlinPowerPoint0
Rasochová Tereza (7.V)AutismusPowerPoint0
Dvořáček Marian (2.A)NiedersachsenPowerPoint0
Kopecká Michaela (2.A)Nordrhein-WestfalenPowerPoint0
Vencová Kristýna (2.A)Baden-WurttembergPowerPoint0
Musilová Doubravka (2.A)DrandeburgPowerPoint0
Žemličková Lenka (3.A)AnorexiePowerPoint0
Štefánková Eva (3.A)AIDSPowerPoint0
Novotná Andrea (3.A)Lidské okoPowerPoint0
Lacinová Denisa (2.A)Schleswig-HolsteinPowerPoint0
Stolinová Adéla (8.V)Jaderná elektrárnaPowerPoint0
Klepetko Vojtěch (8.V)Jaderný výbuchPowerPoint0
Kohoutová Lenka (2.A)Hessen, SaarlandPowerPoint0
Man Michal (3.A)Rozvodná síťPowerPoint0

 

Zpět